Господарі турніру полоскотали нерви фанам у поєдинку проти “бундесмашини”. Розпочиналося все для “Ель Трі” доволі оптимістично. Вже на 3-й хвилині Хуліо Гомес ударом головою вивів “ацтеків” уперед. Форвард "Байєра" Самед Єсіл вразив ближню шістку, записавши до свого активу вже шостий гол на турнірі.

Ще гіршим положення господарів зробив представник "Баварії" Емре Кан, який після перерви вивів Німеччину вперед. Знову статус-кво відновив Есперіквета.

А коли трибуни вже налаштувалися на перегляд екстратайму, героєм матчу став Гомес. Восьмий номер мексиканців на останній хвилині, в красивому ударі в падінні через себе, оформив дубль і вивів свою команду до фіналу. 3:2.

За титул чемпіона світу Мексика побореться із Уругваєм. "Блакитні" в іншому півфіналі розгромили збірну Бразилії. У першому таймі - один гол із пенальті. На 72-й хвилині Сан Мартін ударом із меж карного майданчика подвоїв перевагу Уругваю. А добив юних бразильців на п'ятій компенсованій арбітром хвилині Мендес. 3:0.

Уругвай може вперше здобути титул у цій віковій категорії. Мексика вигравала аналогічний турнір у 2005.