На минулих вихідних Ізраїль зазнав масованої атаки з боку Палестини. Терористи ХАМАС випустили тисячі ракет та захопили сотні цивільних людей в заручники.

До теми Проникнення на півночі Ізраїлю, удари по Сектору Гази: що відбувається зараз на Близькому Сході

Росіянин підтримав терористів

Жертвами нападу стала майже тисяча ізраїльтян. Світова цивілізована спільнота висловила підтримку Ізраїлю через атаки. Втім, багато неадекватів встали на бік ХАМАС. Не дивно, що серед них чимало росіян.

Так, дагестанський гравець Магомед-Шапі Сулейманов підтримав Палестину на своїй сторінці в інстаграм. Представник країни-терористки процитував фразу саудівського вченого-шейха Абдуля Азіза ат-Таріфі.

Палестину не звільнять ті, хто продав її. Адже вони продали її, бо не цінували її. Звільнення Палестини буде кров'ю, а продали її за гроші. А той, хто продав якусь річ за гроші, не купуватиме її своєю кров'ю,
– йдеться у цитаті.

Хто такий Сулейманов

Особливо цікаво, що уродженець Махачкали у сезоні 2022-2023 виступав у Ізраїлі за Хапоель Беер-Шева. Звісно цей пост обурив чимало ізраїльтян, а колишній партнер Сулейманова по команді Ротем Хатуель написав: "Ти мені більше не друг".

Читайте також "Покарайте цих покидьків": як український спорт підтримав Ізраїль у війні проти ХАМАС – фото

Магомед-Шапі спробував виправдатися, що він не мав на увазі підтримку ХАМАС. Але ці відмазки мали недолугий вигляд, представник країни-окупанта вкотре показав своє терористичне обличчя.

Відзначимо, що Сулейманов є вихованцем Краснодара, з якого потім пішов у турецький Гіресунспор. Цього сезону Магомед-Шапі пішов в оренду у грецький Аріс, де вже встиг зіграти чотири матчі.