Рух також не забарився з призначенням нового головного тренера команди, так як і їхній західноукраїнський колега ФК Львів. "Жовто-чорні" використали кадри, які уже числяться у їхньому колективі.

Варте уваги Запросивши колишнього динамівця: аутсайдер УПЛ швиденько знайшов нового головного тренера

В надії більше атакувати

Після звільнення з посади білоруського коуча Леоніда Кучука, львівський Рух повідомив, що новим головним тренером основної клубної команди став Віталій Пономарьов. Фахівець до того очолював юніорський колектив "жовто-чорних", а саме вікову групу U-19, яка цього сезону доходила до 1/8 Юнацької ліги УЄФА. Молодіжний колектив Руха Пономарьов очолював з сезону 2020/2021.

До новоспеченого тренерського штабу Руха увійшли Іван Шуга, Віталій Романюк, Андрій Радь та Мар'ян Шевчук. На місце Пономарьова у юніорський колектив "жовто-чорних"прийшов Михайло Дячук-Ставицький. Його помічники – Борис та Григорій Баранці, тренер воротарів Юрій Шевчук.

Нагадаємо, що львівський колектив наразі перебуває у зоні вильоту, посідаючи 14-е місце чемпіонату України. В "жовто-чорних" у активі 17 очок за 17 зіграних матчів. Рух відстає від порятункової території всього на два бала.