Усик з'явився на полі на 77-й хвилині при рахунку 2:1 і загалом непогано виявив себе. Зокрема, Олександр відібрав м'яч на своїй половині поля та розігнав швидку перспективну атаку, яка була перервана суперником лише за допомогою фолу.

Дивіться також Усик дебютував за Полісся і ледь не забив гол першим дотиком до м'яча: фото і відео з матчу

"Людина з нами тренувалася і добре себе показала. У роздягальні я йому сказав: "Саша, у тебе є швидкість і є сили" — коли він міг втекти з центру поля. Незважаючи на те, що він займається індивідуальним видом спорту, це футбольна людина.

Він тільки починає, якщо доведе на полі, і забиватиме, то битиме і штрафні — подивимося. Чи зіграє він ще на Winter Cup? Не можу відповісти на це питання", – сказав спеціаліст після матчу.

Наступний матч Полісся

• Здобувши вольову перемогу над суперниками з Рівного, Полісся розпочинає підготовку до другого матчу турецького турніру.
  • 7 лютого представники Першої ліги поборються з одеським Чорноморцем, який у міжсезоння зазнав значних змін у зв'язку з поверненням до тренерського штабу Романа Григорчука.