Сдробіш: Я більше не хочу вимовляти його ім'я

Іоан Сдробіш звинуватив Мірчу Луческу в участі у договірних матчах. Румунський наставник пригадав гру проти Північної Ірландії, коли команди "Містера" повинна була розписати нульову мирову. Натомість мінімально поступилась супернику.

Варто прочитати Де Дзербі можуть вказати "на вихід": Йовічевіч погодився очолити Шахтар

Швидше за все, що мова йде про матч Румунія – Північна Ірландія 1985 року у кваліфікації групового раунду на ЧС.Саме у цьому поєдинку румуни під керівництвом Луческу програли опоненту з різницею в один гол.

Я більше не хочу вимовляти його ім'я. При всій повазі до того, що він зробив в Україні і Туреччині, він взяв великі гроші. Він любить гроші, нехай живе з ними до 100 років. З Північною Ірландією йому потрібно було зіграти 0:0, а він програв 0:1. Коли вам потрібен результат, ви заради нього граєте. Ми б пройшли кваліфікацію,
– розповів Сдробіш.

Земляка головного тренера Динамо пригадав вильоти італійських клубів, якими керував Луческу – Піза, Брешія та Реджана. Ці три команди Мірча тренував у період з 1990-го по 1996-ті роки. Загалом на чолі трьох цих клубів провів 126 матчів.

  • Наразі 76-річний спеціаліст успішно тренує київське Динамо, з яким готується до нового сезону у Швейцарії.
  • У серпні кияни стартуватимуть в УПЛ, а перед цим у середині липня зіграють у другому раунді кваліфікації Ліги чемпіоні проти турецького Фенербахче. Луческу залишився незадоволений жеребом.