Два найбільш обдарованих українських футболіста Михайло Мудрик і Віктор Циганков перейшли у топ-чемпіонати Європи. Але якщо колишній вінгер Шахтаря потрапив до гранду англійського футболу, то його колега по амплуа до середняка іспанського чемпіонату.

До теми Мудрик провів перше тренування в Челсі та показав прикольний фінт: круте відео

Легенда київського Динамо, а нині футбольний експерт Віктор Леоненко порівняв ці два трансфера. І зробив це колишній форвард у властивій йому формі, потроливши президента Динамо.

Ринат Леонідович знову виявився вищим за Ігоря Михайловича. Один трансфер Шахтаря вийшов більшим за вартість всього Динамо. Тож я знову вітаю Ріната Леонідовича і знову не вітаю Ігоря Михайловича. Добре хоч Динамо п'ять мільйонів отримало, і Циганков пішов не безкоштовно, як свого часу Коноплянка з Дніпра,
– сказав Леоненко.

На думку тричі найкращого футболіста України, Циганкову буде складно себе проявити у Жироні. Тому йому навряд чи вдасться згодом перейти до суперклуба.

"З Жирони не можна піти на підвищення. Подивіться, як 18-річні гравці Барселони ганяють Реал. А Циганкову вже 25. Що в цій ситуації має робити Циганков?

Циганков у кожному турі чемпіонату Іспанії матиме "ригачку", а суперклубами там взагалі без варіантів. Тож рости він уже точно не буде. Мудрика я підтримуватиму, а Циганкова – ні, бо йому нема чого робити в Жироні", – заявив Леоненко.