Із приходом Маурісіо Почеттіно до керма Челсі гра Михайла Мудрика почала набирати обертів. І це зрозуміло, адже сам головний тренер робить усе, аби повернути впевненість в українського легіонера. У грі проти Фулхема лівий вінгер збірної України забив свій дебютний гол в офіційних матчах за Челсі.

Оце так "London is red": Мудрик став "жертвою" провокації фаната збірної України – конфліктне відео

Будують Мудрику великі перспективи

До цього ж гра українського футболіста відверто розчаровувала та взагалі не вражала. Фани лондонського клубу навіть почали говорити, щоб Мудрик покинув Челсі або бодай пішов в оренду в інший клуб. Уболівальники "синіх" втратили терпіння до Михайла, на якого зі старту поклали занадто багато очікувань. А космічні гроші за трансфер додавали "валідолу" до напруженої ситуації.

Однак Мудрик поступово знаходить свою гру в Англії. Скаут Челсі взагалі пророкують Михайлу, який має величезний потенціал, велике майбутнє.

Представники лондонського клубу впевнені, що у майбутньому Мудрик має усі шанси не лише, що увійти у боротьбу за "Золотий м'яч", а й стати його володарем, як це колись зробив Андрій Шевченко, який свого часу теж пограв за Челсі.

Наразі Мудрик перебуває у збірній України. Михайло вийшов у старті проти Північної Македонії. Українець не забив, але був дуже активним на полі та навіть змарнував декілька небезпечних моментів. 15 жовтня Михайло разом із національною командою вирушив на гру проти Мальти, яка відбудеться 17 жовтня.

Челсі після 8-ми турів йде лише на 11-й позиції, набравши 11 балів.