Бендтнер просив поговорити з керівництвом

Про те, що колишній футболіст збірної Данії Ніклас Бендтнер хотів грати у "Динамо", розповів данець Міккель Дуелунд, який наразі грає в Києві. Про це він розповів SportArenaTV.

Дивіться також Нападник Бендтнер осоромився на тренуванні: відео

Півзахисник "Динамо" Дуелунд розповів, що Бендтнер був зацікавлений у переході у київський клуб. Він навіть просив поговорити про його перехід з керівництвом "Динамо".

Коли я тренувався з ним у Данії, ми серйозно говорили з ним про перехід у "Динамо". Він тоді перебував без клубу, йому було б цікаво пограти за нас. Бендтнер попросив мене поговорити з керівництвом "Динамо" і передати, що він хоче грати за цей клуб,
– сказав Дуелунд.

Міккель переконує, що Бендтнер загорівся ідеєю грати за "Динамо" і хотів переїхати грати в Україні. Футболіст припускає, що трансфер не відбувся через зарплатні апетити нападника.

"Але мені він сказав: "Якщо домовимося по зарплаті – я 100% перейду у "Динамо", – розповів Дуелунд.

У підсумку 32-річний Бендтнер став гравцем "Копенгагена" у вересні 2019 року.

Що відомо про Бендтнера?

Нападник встиг пограти за декілька топ-клубів Європи – "Арсенал", "Ювентус" та "Вольфсбург". Серед вболівальників та ЗМІ Ніклас отримав прізвисько "Лорд Бендтнер". Причиною цього стали промахи форварда з "вбивчих" позицій. Свого часу суд ув'язнив форварда на 50 діб за побиття таксиста.