Першими підопічними проєкту стануть діти зі Святопетрівської та Тарасівської громад Київської області, що залишилися без батьків протягом усіх 8 років війни.

Варте уваги Цуренко розповіла про купівлю позашляховика на передову, назвавши його на честь Костюк

Тренування будуть проводити українські тенісистки Сергій Стаховський, Орест Терещук, Михайло Філіма, Андрій Мєдвєдєв та інші. Тренування будуть проводитись на базі клубу TennisPark в Києві.

"Початково наш фонд був створений для масової популяризації та розвитку великого тенісу саме в регіонах країни, де більшість дітей не мають матеріальної можливості тренуватись. Але в умовах війни було вирішено допомагати тим дітям, які найбільш постраждали від російської агресії. Серед наших підопічних ми плануємо виявити найталановитіших та дати їм можливість спробувати себе у професійному тенісі", – розповів генеральний директор Фонду розвитку тенісу України Дмитро Верховський,

Фінансування тренувань дітей та їх спортивне екіпірування стало можливим коштом благодійних внесків команди фонду, шанувальників тенісу, бізнесменів та меценатів. Задля цього був організований спеціальний благодійний захід, який пройшов у Києві в ресторані "Веранда на Дніпрі". Серед гостей були присутні та зробили свій внесок В’ячеслав та Ірина Дюденко, Павло Шилько, Деметріо Феліче, Олег Стрельников, Світлана Свердлікова, Сергій Самусєв, Геннадій Зубко та інші.

"Завдяки нашим друзям та партнерам нам вдалося зібрати перших 130 тисяч гривень, тож наступні три місяці 23 дитини-сироти будуть освоювати перші навички гри у великий теніс та, можливо, хтось із них в майбутньому стане справжньою зіркою українського тенісу", — розповів амбасадор Фонду розвитку тенісу України Валерій Захаров.