Про це відома біатлоністка розповіла у своєму інстаграмі.

До теми Біатлонна сім'я зворушливо попрощалась із легендами біатлону, які завершили кар'єру: відео

Спортсменка прокоментувала, що спорт – це пристрасть для неї. Вона обожнювала можливість кататися на лижах в красивих місцях по всьому світу. Але зізнається, що тепер багато що змінилося. Біатлоністку засмучує, що зима вже не така як раніше, а сніг стає цінним ресурсом.

Зараз я розумію, що професійний спорт занадто вимогливий і сфокусований на високих результатах. Мені складно отримувати задоволення і займатися самопізнанням. Тому я вирішила покинути спорт, щоб відкрити для себе інші горизонти. Починається нове пригода,
– написала біатлоністка.

  • Емоньє входила до лижної збірної Франції, взяла участь в Олімпіаді у Сочі, але з 2015 року перейшла в біатлон.
  • У складі збірної Франції з біатлону вона тричі ставала призеркою етапів кубка світу й виборола бронзову медаль чемпіонату світу 2017 року, що проходив в австрійському Хохфільцені.

Гонка переслідування біатлонного сезону 2019/20 у Контіолахті стала останньою у кар'єрі для фінської біатлоністки Кайси Макарайнен та француза Мартена Фуркада. Біатлонний світ красиво провів та віддячив успішним спортсменам за величезний вклад у біатлон.

Символічно, що обидва спортсмени завершили кар'єру на цьому стадіоні, де і розпочиналась їх успішна кар'єра. Мартен Фуркад рівно 10 років тому, виграв першу особисту гонку в кар'єрі. Це була гонка переслідування на етапі в Контіолахті. Кайса Макарайнен свої перші кроки в біатлоні зробила саме на стадіоні в Контіолахті.

Додамо, що повісити гвинтівку на цвях може іменита італійська біатлоністка Доротея Вірер, яка поки не визначилась із продовження кар'єри. Біатлоністка прийме остаточне рішення навесні.

Найцікавіші новини спорту – підписуйтеся на наш Twitter та Telegram.