Новий реконструйований стадіон

Реконструкція спортивному комплексу була виконана у рамках програми Володимира Зеленського "Велике будівництво". На урочисту церемонію відкриття відновленого стадіону приїхали віцепрезиденти Української асоціації футболу Олексій Михайличенко та Вадим Костюченко.

Читайте також Українські стадіони проінспектували перед стартом сезону УПЛ: відомо, де зіграють деякі клуби

Також був присутній міський голова Михайло Посітко та голова Хмельницького асоціації футболу Ігор Хіблін.

Реконструкція арени тривала ще з 2019 року. Під час ремонту були оновлені трибуни для уболівальників, адміністративну будівлю, покриття футбольного поля. Також довкола поля поклали синтетичне покриття для любителів бігу, а для спортсменів для тренувань та змагань із легкої атлетики.

Трибуни оновленого стадіону можуть зібрати 2587 уболівальників. Тепер на цій арені можна проводити поєдинки професійних клубів.


Відкриття реконструйованого стадіону у Кам'янці-Подільському / Фото УАФ

Відзначимо, що Епіцентр із міста Дунаївці буде базуватись якраз у Кам'янці-Подільському. У минулому сезоні, який через повномасштабну війну був достроково закінчений, Епіцентр посів 5-те місце у Другій лізі України.

Такі інвестиції — це інвестиції в майбутнє України! Тому окрема подяка президенту нашої країни, який свого часу ініціював програму, яка включала в себе повне оновлення спортивної інфраструктури. Так, зараз іде війна, але відкриваючи спортивні об’єкти, ми даємо зрозуміти всім в нашій країні й у світі – ми віримо в нашу перемогу, віримо в майбутнє України!,
– сказав віцепрезидент УАФ Костюченко.


Товариський матч Фортеця – Маестро / Фото УАФ

Після офіційної частини відкриття місцеві жителі змогли побачити символічний матч між військовими клубу Фортеця та командою Маестро, яку сформували зірки шоу-бізнесу. Звитягу здобули бійці ЗСУ з розгромним рахунком 3:0. Наші військові були сильнішими за зірок й у серії післяматчевих пенальті – 5:3.