У 4-му турі плей-оф раунду аутсайдерів грецької Суперліги зустрічалися команди Левадіакос та Іонікос Дмитра Чигринського. У стартовому складі гостей на поле вийшов Дмитро Чигринський, пише 24 Канал.

Оце так Миколенко став одним з найкращих у Евертоні в матчі АПЛ проти Крістал Пелас – відеоогляд

Є ще порох у порохівницях

Першими відкрили рахунок у матчі футболісти Іонікоса. Після провального початку другого тайму команда українця опинилася в ролі наздоганяючих.

Гра наближалася до свого завершення, коли за справу взявся ексгравець Барселони та Шахтаря Дмитро Чигринський. На 89-й хвилині поєдинку 36-річний захисник забив рятівний гол після подачі з кутового. До речі, це перший гол в сезоні харизматичного центрбека.

Відео голу Чигринського

Гра так і завершилася з рахунком 2:2. Команда Чигринського займає 13-ту сходинку в турнірній таблиці. До рятівного місця Іонікосу не вистачає 1 очка.

• Нагадаємо, що Дмитро Чигринський з вересня 2021 року захищає кольори Іонікоса.
  • За цей час українець зіграв 50 матчів та забив 2 голи.
  • Контракт з грецьким клубом у Дмитра завершується наприкінці липня 2024 року.