Вчора Шахтар відіграв благодійний поєдинок проти Роми на переповненому "Стадіо Олімпіко" в Італії. "Гірники" пропустили аж п'ять м'ячів, так і не забивши жодного.

Як це було Рома проїхалась по беззубому Шахтарю, "гірники" зазнали розгрому: відеоогляд

Одним з учасників матчу став зірковий новачок римлян Пауло Дібала. Аргентинець відіграв 80 хвилин і не зміг відзначитись у воротах української команди. Натомість форвард повеселив публіку курйозним моментом.

Вже на 4 хвилині Рома отримала право на кутовий, але Пауло його відверто запоров. Замість подачі або пострілу Дібала відправив м'яч за поле вздовж лицевої лінії.

Відеоогляд матчу Рома – Шахтар:

Благодійні матчі Шахтаря

Для донеччан це був вже четвертий благодійний матч за літо. Минулі три гри команда Ігора Йовичевича провела проти клубів з Нідерландів і не здобула жодної перемоги:

• Фортуна Сіттард (3:3)
  • Аякс (1:3)
  • Утрехт (2:2)

Шахтар почне виступи у Лізі чемпіонів з групової стадії. Перший матч пройде 6 або 7 вересня. Може там опинитись і київське Динамо. Підопічні Мірчі Луческу вже пройшло Фенербахче у кваліфікації, а перша гра з австрійським Штурмом завершилась мінімальною перемогою української команди (1:0).