Казахстан – Шотландія 3:0
Голи:
Перцух, 6, Вороговський, 10, Зайнутдінов, 51

Уже в першому таймі господарі поля зробили заяву на те, щоб виграти матч. Футболісти Казахстану протягом десяти хвилин двічі відзначилися у воротах Скотта Бейна.

По перерві Казахстан провів ще один гол і довів матч до логічного завершення. У групі I, окрім Казахстану та Шотландії, також виступають команди Бельгії, Росії, Кіпру та Сан-Марино.

Кіпр – Сан-Марино 5:0
Голи:
Сотіріу, 19, 23, Кусулос, 26, Ефрем, 31, Лаіфіс, 56

Команда Кіпру катком пройшлася по аутсайдеру групи Сан-Марино. Кіпріоти в рідних стінах відвантажили скромним гостям 5 голів.

Депай, 1, 55, Вейналдум, 21, Ван Дейк, 86

Збірна Нідерландів на власному полі легко перемогла білорусів. Господарі забили по два голи у кожному з таймів.

Вилучення: Циганик, 90+2 (Естонія)

Важку перемогу здобула збірна Північної Македонії. Господарі перемагали 2:0, однак естонцям вдалося скоротити відставання. А вже в компенсований час македонцям вдалося забити третій гол й остаточно вирішити долю протистояння.

Словаччина – Угорщина 2:0