Сьогодні в окупованому Криму пролунали вибухи біля авіабази росіян в Новофедорівці, біля міста Саки. Сталось це на території воєнного аеродрому, звідки злітали винищувачі та бомбардувальники для атаки на Південь України.

До теми Для атаки на авіабазу в Криму могли використати зброю українського виробництва, – NYT

Цей інцидент не залишився поза увагою і у світі спорту. Легенда українського тенісу Олександр Долгополов на своїй сторінці у твітері з іронією відреагував на вибухи на аеродромі "Саки".

Бо Крим - це Україна. Базу військово-повітряних сил трохи демілітаризовано,
– написав Долгополов.

Що відомо про вибухи в Криму

  • Інформація про вибухи почала з'являтись о 15:20. Місцеві жителі розповідали, що чули до 15 гучних "бавовн". Так звана "влада" Криму підтвердила вибухи.
  • У міноборони рф заявили, що на території аеродрому відбулася детонація кількох авіаційних боєприпасів і жертв нема. Проте пізніше "голова" окупаційної влади Криму сергій аксьонов заявив про одного загиблого.
  • Після вибухів на пляжах Новофедорівки виникла паніка. Людей просили ховатись в укриття, а перелякані туристи швидко втратили бажання відпочивати на окупованій території. Згодом пляжі взагалі стали пустими.
  • Міноборони України також відреагувало на вибухи в Криму. Там з іронією нагадали про "бавовну" в росії та ствердили, що не мають інформації про дану ситуацію.