Володар третього за престижністю єврокубка визначився у протистоянні Фіорентини та Вест Хема. До поєдинку в Празі команди володіли лише по одному євротрофею, пише 24 Канал.

До теми Врятували сезон: Вест Хем вирвав перемогу у Фіорентини в бойовому фіналі Ліги конференцій

"Молотобійці" першими відкрили рахунок на 62-й хвилині матчу. Алжирський форвард Вест Хема Саїд Бенрахма бездоганно виконав пенальті. Проте вже за кілька хвилин "фіалки" відновили паритет. Джакомо Бонавентура скористався пасом Ніколаса Гонсалеса та холоднокровно пробив у нижній лівий кут воріт Ареоли.

Коли здавалося, що доля поєдинку вирішиться в овертаймі, відповідальність взяв на себе "молотобієць" Джеррод Боуен. Вінгер збірної Англії на 90-й хвилині матчу приніс другий трофей в клубний музей Вест Хема.

Перший євротрофей за 48 років

Зазначимо, що Вест Хем до матчу в Празі двічі грав у фіналах єврокубків. У далекому 1965 році "молотобійці" виграли Кубок кубків, обігравши німецький Мюнхен-1860 (2:0). Другим шансом Вест Хем не скористоався, програвши в Кубку кубків-1976 бельгійському Андерлехту (2:4).

Наступного фіналу лондонський клуб чекав 48 років. І з третьої спроби здобули свій другий євротрофей.