Шарапова: Засмучена історіями сімей, які постраждали від загостреної кризи в Україні

Свою думку про війну в Україні, яку розпочала Росія, колишня зірка тенісу залишила на своїй сторінці в інстаграмі. Марія Шарапова виклала світлину дитини, яка змушена покинути рідну домівку через військові дії.

Читайте також Ексфутболіст збірної Росії готовий захищати Україну від російських окупантів

Пост росіянки доволі неоднозначний. Вона не засудила у ньому військові дії зі сторони її рідної країни, але водночас підтримала українських дітей не словом, а ділом.

За словами Шарапової, вона стурбована подіями, які відбуваються в Україні та молиться за мир. Однак написала, що вбита горем і глибоко засмучена фотографіями та історіями сімей і дітей, які постраждали від загостреної кризи в Україні. Кризи? А може постраждали від війни?

Відзначимо, що колишня російська тенісистка фінансово допомогла українським дітям, які постраждали "від так званої кризи".

З кожним днем ​​я все більше і більше вбита горем і глибоко засмучена фотографіями та історіями сімей і дітей, які постраждали від загостреної кризи в Україні. Я роблю пожертвування до Дитячого фонду допомоги у кризових ситуаціях – організації, яка невпинно працює над забезпеченням продовольством, водою та медикаментами нужденних,
– написала Шарапова.

Шарапова закликала доєднатись до ініціативи.

"Будь ласка, приєднуйтесь до мене та робіть пожертвування. Я молюся за МИР і посилаю свою любов та підтримку всім постраждалим", – додала Марія.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!