За словами українського коментатора та ведучого ютуб-каналу "Вацко Live" Віктора Вацка, Ребров отримував пропозиції від ОАЕ. До тренера збірної зверталися такі клуби, як Аль-Джазіра та Аль-Шабаба.

До теми Ребров відмовився від шаленої пропозицію від Аль-Джазіри, – Вацко

Вацко назвав клуби, від яких надходили пропозиції

Але Віктор зазначив, що попри шалені запропоновані суми та дозволеність поєднувати роботу із синьо-жовтою командою, Сергій Ребров відмовився.

Коуч головної команди країни, який нещодавно став віцепрезидентом УАФ, лаконічно прокоментував чутки.

Ніяк. Про інформацію запитайте у Вацка. Дивіться, я повинен коментувати всю інформацію, яку дають блогери?
– відповів Ребров.

Нагадаємо, що вже у березні збірна України з футболу побореться у плей-оф відбору на Євро-2024. Перший екзамен на підопічних Сергія Станіславовича очікує вже 21 березня на виїзді проти Боснії і Герцеговини. У випадку перемоги "синьо-жовті" зіграють проти переможця матчу Ізраїль – Ісландія, який відбудеться теж 21 березня.

Минуле в Аль-Айні

  • Від початку червня 2021-го по червень 2023-го років Ребров очолював еміратський клуб Аль-Айн, який на цей час посідає друге місце у турнірній таблиці місцевого чемпіонату. Прийшов Сергій Станіславович із угорського Ференцвароша.
  • Раніше у цьому клубі під керівництвом нинішнього тренера національної команди грав українець Андрій Ярмоленко, який наприкінці червня оголосив про повернення до рідного київського Динамо.
  • Команда провела під керівництвом українського спеціаліста 71 матч.
  • 7 червня 2023-го став головним тренером збірної України, з якою підписав угоду до кінця червня 2026-го року.
  • Привів Аль-Айн до двох трофеїв.