Відомий американський тренер Роберт Гарсія повідомив, що після бою з Хейні Ломаченко планував завершити кар'єру. Навіть перспектива зустрітися на рингу з ексабсолютним чемпіоном світу Джорджем Камбососом не тішила уродженця Білгород-Дністровського.

Читайте також Без бою: Джервонті Девісу віддали пояс, яким раніше володів Ломаченко

Апатія накрила Ломаченка

Ломаченко віковий боєць, і я не хочу дивитися, як йому завдають шкоди та б'ють. Не знаю, наскільки це правда, але я чув, що він думав про те, аби більше не битися,
– розповів Гарсія.

Втім, на думку Роберта Гарсії, Ломаченку потрібно провести один топовий поєдинок, щоб здобути чемпіонський пояс. Після цього можна вішати рукавички на цвях.

"Побий Камбососа, стань чемпіоном та, можливо, заверши кар'єру як чемпіон. Або стань чемпіоном, влаштуй великий бій, зароби кілька мільйонів доларів, а потім піди на пенсію.

Це можливо у випадку з Ломою. Згідно з чутками, він навіть не хотів битися з Камбососом і планував завершити кар’єру. Тому, можливо, стань чемпіоном і піди як чемпіон", – зазначив Гарсія.

Бій проти Камбососа

  • Нагадаємо, що Девін Хейні піднявся дивізіоном вище та звільнив чемпіонські пояси.
  • За вакантний титул IBF у легкій вазі поб'ються Василь Ломаченко та Джордж Камбосос.
  • Представники боксерів домовилися про бій. Попередньою датою поєдинку називають 13 квітня 2024 року. Однак офіційного оголошення дати бою ще не було.
  • Зазначимо, що Камбосос двічі зустрічався з Хейні і двічі програв, поступившись званням абсолюту.