Це утім не привід опускати руки і першість 2011-12 років “Кепіталс” розпочали із 6 поспіль перемог. Черговою жертвою Овєчкіна та компанії стала Філадельфія. Власне вперше у сезоні саме російський форвард відіграв головну роль в успіху своєї команди. За рахунку 1:1 у першому періоді Олександр Великий вивів “Вашингтон” вперед. А після сухої другої 20-хвилинки реалізував більшість у третій. Підтримали почин свого лідера і партнери тож 5:2 у підсумку.

Тріумфували цієї ночі і принципові суперники вашінгтонців у східній конференції – “Пітсбург Пінгвінс”. Все ще без своїх головних зірок Сідні Кросбі та Євгена Малкіна пінгвіни зуміли впоратися із “Монреалем”. У кожному із періодів “Пітсбург” закидав до воріт суперників по одній шайбі. “Канадіенс” змогли відповісти єдиним влучним кидком.