Вашингтон з Ленем зазнав чергової поразки в НБА

11 лютого 2021, 10:06

Вашингтон 11 лютого зіграв поєдинок регулярного чемпіонату НБА. Цього разу Торонто завдав домашньої поразки команді Олексія Леня.

Хоча Вашингтон грав на власному паркеті, але гості значно переважали у зустрічі. У підсумку – 115:137. Баскетболісти Торонто віддали супернику перемогу лише у третій чверті – 28:40, 33:34, 32:29, 22:34.

Це варто побачити: У стилі Джордана: зірка НБА Каррі зробив фантастичний кидок спиною до кільця – відео

Чергова поразка клубу Леня

Не допоміг господарям уникнути чергової поразки в НБА й українець Олексій Лень. Баскетболіст провів на майданчику 21 хвилину 10 секунд, за цей час український легіонер набрав 11 очків, зробив 5 підбирань та 1 передачу.

Також Олексій запам'ятався у матчі одним перехопленням та такою ж кількістю блок-шотів та фолів, а також двічі втрачав м'яч. Лень став п'ятим за результативністю у футболці Вашингтона у цій зустрічі.

Ця поразка стала для його команди вже 16-ю у сезоні при 6 перемогах. Такий невдалий показник дозволяє Вашингтону посідати лише 14 сходинку серед 15 клубів у таблиці Східної конференції. Їх суперник Торонто – 5-й.

• Наступний поєдинок Лень зіграє проти Нью-Йорка вже 13 лютого.