Клуби показували однаковий рівень баскетболу у першій чверті – 27:27. А вже у наступних не було рівних Вашингтону.

Оце так Святослав Михайлюк обійшов легендарного Олександра Волкова у списку найкращих українців в НБА

Вашингтон – Детройт 121:100 (27:27, 34:28, 32:25, 28:20)

Господарі продовжили переможну серію до чотирьох поспіль поєдинків. Свій внесок у звитягу приніс український центровий Олексій Лень. Баскетболіст провів на паркеті не так багато – 6 хвилин 40 секунд. За цей час він набрав 8 очок, запам'ятався 3 втратами м'яча та одним персональним фолом.

Клуб Леня підійнявся на 11 місце у таблиці Східної конференції. Тепер у Вашингтона 23 перемоги та 33 поразки. Їх суперник Детройт продовжує залишатись на дні – остання 15 сходинка у цій же конференції.

• Наступний матч у НБА для Вашингтона стане українським дербі. Лень зустрінеться з Оклахомою Святослава Михайлюка. Поєдинок відбудеться 20 квітня.