Не треба політику вмішувати у спорт

Ващук заявив, що рішення не їхати у Москву було прийнято після рекомендацій Міністерства молоді та спорту й Української асоціації футболу (УАФ).

До теми Збірній України заборонили їхати у Москву на чемпіонат світу з пляжного футболу

Таке рішення прийняли на підставі рекомендацій УАФ і Міністерства молоді та спорту України. Я щойно прилетів з Риму, це вирішили без мене, я в цьому участі не брав. Щодо преміальних, хлопці не будуть ображені, але суть же не в цьому. Суть в тому, що хлопці боролися. Не можу зрозуміти, чому в спорт притягують політику,
– сказав Ващук.

Збірна України успішно пройшла кваліфікацію. За словами віцепрезидента АПФУ, Україна не відмовилася від участі у відборі, адже футболістам казали, що вони поїдуть на чемпіонат світу у Росії.

"Нам сказали їхати. У нас відбір на чемпіонат світу, нам не вигравати? Програвати? Взагалі не брати участь? Як хлопців налаштовувати? Давайте тоді взагалі пляжний футбол не будемо розвивати. У пляжному футболі я буквально місяць, раніше я ним не займався. Без жодної задньої думки відправляли хлопців завоювати путівку на чемпіонат світу, а далі б розбиралися. Хлопці її завоювали. Я не розумію, чому прийняли таке рішення", – зазначив Ващук.

Ващук обурений тим, що політику вмішують у спорт. За його словами, збірна України – одна з найсильніших команд світу.

Є спорт, а є політика. Не треба політику вмішувати у спорт, на сьогодні це різні речі. Ми говоримо, що потрібно популяризувати пляжний футбол, грати в нього, а нам всюди блокують – зробіть те, зробіть це. Може, нам ще будуть розповідати, як грати, а як не грати? Це надзвичайний момент. У нас одна з кращих команд світу, а ми відмовляємося їхати на чемпіонат світу, який можемо виграти. Відмовляємося від такого шансу, я цього не розумію,
– зазначив функціонер.

Якщо Україна не поїде у Росію, то може зіткнутися із санкціями.

"Все може бути, я не знаю. Складно міркувати. Я за те, що треба їхати, грати і нічого не боятися. Ми вийшли на чемпіонат світу, який пройде у Москві, що тут поганого?", – резюмував Ващук.