П’ятий матч проти "Сан-Хосе" став справжнім іспитом нервів для канадської команди навіть попри оптимістичний початок. Александр Барроуз увімкнув сирену на 9-й хвилині зустрічі, після того як із обороною "акул" розібрались брати Седіни.

Та гості гіркоти від пропущеного голу ніби і не відчули - Патрік Марло не розгубився на п’ятачку – 1:1, а Сетогучі із Павелскі без проблем удвох переграли Луонго і "Сан-Хосе" попереду. Власне "акули" думками вже були у шостому матчі, залишалось вистояти фінальний штурм "Ванкувера".

Та за 30 секунд до сирени гостей за самовпевненість покарав Раян Кеслер, перевівши гру в овертайм. Зрештою понаднорму команди пробули на льоду аж півгодини, поки нервове божевілля не перервав Кевін Бьєкса. Александр Едлер дотепним пасом від захисного скла повністю дезорієнтував суперників, в тому числі й Анті Ніємі.

Канадець маневр партнера оцінив і без перешкод поцілив у кут. 4:1 у серії, на шляху до першого кубка Стенлі у “Ванкувера” лише одна перепона – “Тампа-Бей Лайтнінг” або ж “Бостон Брюїнз”.