Нагадаємо, після закінчення другої частини чемпіонату мали відбутися матчі плей-офф, в яких п'ята команду у турнірній таблиці приймала б восьму, а шості зіграли б сьомою. Переможці цих матчі в очній зустрічі і розіграли б місце в єврокубках. Та такі матчі мали б відбутися вже по закінченні регулярного чемпіонату. Якщо путівку в ЛЄ отримав би переможець Кубка України, то в плей-офф зіграли б команди з 4-го по 7-е місця.

Однак головний тренер збірної України Андрій Шевченко виступив з пропозицією, щоб цей сезон УПЛ закінчився якомога швидше, розповіли ведучі програми "ТаТоТаке". Причина – він хоче мати більше часу для підготовки збірної України до Євро-2020.

До слова: Календар головних футбольних подій в Україні у 2020 році

Та вже згодом інформацію про відміну плей-офф журналісти з "ТаТоТаке" самі ж спростували. Виявилося, що клуби отримали два листи від УПЛ. Перший датувався 17 січням. В ньому і справді пропонувалося зміщення дат останніх 12 турів УПЛ, двох етапів Кубку України та відміну плей-офф за єврокубки. Чемпіонат мали б закінчити 16 травня.


Лист командам УПЛ про відміну матчів плей-офф в УПЛ (фото: ТаТоТаке)

"Але виявляється, вже наступного дня – 18 січня – УПЛ прислала клубам ще один лист, а попередній попросила вважати недійсним. В ньому сказано лише про перенесення 12 турів і етапів Кубку, а матчі плей-офф заплановано провести 20 і 24 травня", – йдеться в пояснені журналістів.


Лист командам УПЛ за перенесення матчів чемпіонату та Кубка України (фото: ТаТоТаке)

Варто відзначити, що вже на 26 травня у збірної України запланований товариський матч з Кіпром. Тож чемпіонат мали б закінчити до цього часу.