Як йдеться в повідомленні на сайті Української асоціації футболу, матч проти збірної Кіпру відбудеться 26 травня в Україні. Місто, яке прийматиме поєдинок, буде затверджено пізніше.

До слова: Календар головних футбольних подій в Україні у 2020 році

Нагадаємо, що в рамках підготовки до чемпіонату Європи команда Андрія Шевченка також зіграє зі збірними Франції (27 березня, Сен-Дені) та Польщі (31 березня, Хожув).

Варто відзначити, що збірна України перебуває на 24-у місці в рейтингу ФІФА. Щодо Кіпру, то вони посідають 95-е місце.

Як збірна України грала проти збірної Кіпру

Збірна України тричі грала зі збірною Кіпру. Всі три матчі були товариськими. Вперше це було 28 лютого 2001 року у фіналі товариського турніру на Кіпрі. Матч відбувся в Ларнаці, а господарі його виграли 4:3 в екстратаймі. По ходу зустрічі кожна з команд почергово виходила вперед. На 81-й хвилині українці були попереду 3:2. Але у наші ворота було призначено пенальті, а Артем Яшкін був вилучений з поля. Переможний гол кіпріоти забили на 104-й хвилині. За українців забивали Олександр Мелащенко та двічі Олексій Воробей.

Вдруге зіграли аж через сім років – 6 лютого 2008 року. І знову на Кіпрі, тільки цього разу в Нікосії. Матч закінчився внічию. Українці першими пропустили з пенальті, але Артем Мілевський на 71-й хвилині рахунок зрівняв.

Аж у третьому матчі команди зіграли в Україні 24 березня 2016 року. Матч прийняла Одеса. Єдиний влучний удар Тараса Степаненка на 40-й хвилині приніс перемогу нашій збірній.