Серфери (райдери) змагалися в трьох категоріях: Surfing Men's Open, Surfing Women's Open і SUP-Surfing Men's Open. Вперше для дівчат була виділена окрема категорія.

Читайте також: Тренерка мені сказала, що з такими ногами я маю йти в моделі або бігати, – Софія Яремчук

Оцінювали спортсменів в залежності від складності та якості виконуваних маневрів на хвилі. Також на оцінки суддів впливала висота обраної серфером хвилі. В цей день в Одесі через сильний вітер висота хвиль сягала півтора метра, що сприяло проведенню змагань. На демонстрацію навичок учасникам давали по 20 хвилин, після чого кращі виходили в наступний раунд.

Призові місця в класичному серфінгу серед чоловіків посіли Василь Кордиш, Ярослав Домбровський та Антон Катеринюк. Серед жінок переможницями стали Анастасія Темірбек, Маша Бондар та Вікторія Качанівська. Фіналістами серед SUP-серферів стали Микита Степченко, Дмитро Михайлов і Дмитро Єфімов.

Переможці отримали цінні призи у вигляді серфскейтів, балансбордів, грошових сертифікатів на покупку спорядження для серфінгу, а також рюкзаки, пончо, кепки та медалі, виготовлені з переробленого пластику.