Найпопулярніший чемпіонат з футболу – Англійська прем'єр-ліга опублікувала повідомлення про те, коли матчі поновляться.

До слова Європейські топ-чемпіонати можуть втратити до 4 мільярдів євро через коронавірус

"Ми колективно погодилися, що професійна гра в Англії буде відкладена до 30 квітня", – йдеться у повідомленні на сайті АПЛ. Чи поновиться чемпіонат в цю дату – поки невідомо, але раніше очікувати на матчі Англійської прем'єр-ліги не варто.

Водночас The Independent інформує, що керівництво АПЛ розглядає можливість проведення матчів, що залишилися, при порожніх трибунах.

Перший фактор, що впливає на прийняття рішення, – це телеправа. Прем'єр-ліга може виплатити телекомпаніям 762 мільйони фунтів, якщо сезон не буде дограний.

Це пов'язано зі спеціальними пунктами в угодах з бродкастерами, а також з тим, які суми втрачають найбільші компанії Sky і BT без прямих трансляцій.

Також є побоювання, що клуби Прем'єр-ліги можуть почати відчувати проблеми через розміри зарплат гравців.

Зазначимо, що в УЄФА виступили з проханням, щоб усі національні чемпіонати були закінчені до 1 липня. Хоча в Англії заявили, що вони погодилися перенести цей термін на невизначений час.

До цього сезон мав закінчитися до 1 червня, але його перенесли через спалах коронавірусу. І через це Євро-2020 перенесли на наступний рік.

Щодо Української прем'єр-ліги, то вона мала б відновитися 15 травня. При цьому що українські клуби відправили гравців на карантин до 4 квітня. Водночас в УПЛ розглядають декілька варіантів продовження чемпіонату.

Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram