Євген Дикий в ефірі телеканалів "Футбол" повідомив, що решту матчів УПЛ можна дограти за півтора місяця, тому сезон може бути відновлений 15 травня.

До теми Коли відновиться чемпіонат України з футболу: названо дату

Якщо ж карантин не закінчиться до цієї дати, УПЛ буде шукати інші виходи завершення турніру. Серед можливих варіантів: фіксація результатів за поточною турнірною таблицею або мінітурнір з визначенням переможців.

Є декілька варіантів: повноцінне догравання чемпіонату, мінітурнір з визначенням переможців. Але потрібно зробити так, щоб всі залишилися задоволені і не оскаржили потім це рішення в кабінетах, як уже пишуть деякі ЗМІ. Тобто, якщо більшість клубів ухвалить будь-яке рішення, інші клуби повинні його поважати. Навіть якщо дійде до будь-яких дисциплінарних розглядів, у людей просто не буде відповідної правової бази, щоб оскаржити це рішення,
– сказав Дикий.

  • Українська асоціація футболу вирішила призупинити всі футбольні змагання в країні в зв'язку з пандемією коронавірусу COVID-19. Терміни повернення українського футболу наразі невідомі.
  • Всі українські команди пішли на карантин на невизначений термін. На вимушену паузу лідером УПЛ пішов "Шахтар", чий відрив від "Зорі" і "Динамо" складає 13 очок. На останньому місці в лізі – "Карпати".
  • В Україні залишилося зіграти 9 турів чемпіонату, а також матчі плей-офф за єврокубки та місця в УПЛ між командами елітного дивізіону та Першої ліги. З сезону 2020/21 в УПЛ мають виступати 14 клубів.
  • Також ще мають відбутися матчі півфіналу Кубка України, а також сам фінал.

Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram.