Як повідомляє AS, Туреччина хоче бути єдиною країною, яка прийме чемпіонат Європи. Таким чином, континентальну першість вдасться провести вчасно.

Читайте також Перенесення Євро-2020: плюси та мінуси для збірної України

За інформацією джерела, президент Туреччини Реджеп Ердоган має хороші відносини з президентом УЄФА Александером Чеферіном.

Втім, видання зазначає, що Туреччині навряд чи вдасться вибороти право прийняти турнір, адже УЄФА має намір перенести Євро-2020.

Як аргумент на свою користь Туреччина наводить статистику за кількістю заражених коронавірусом. Наразі у Туреччині підтверджено 18 випадків зараження.

Туреччина програє всі заявки на великі турніри

  • Туреччина зазнала декількох невдач у боротьбі за великі турніри. У 2008 році спільна заявка Туреччини та Греції не отримала право провести Євро-2008.
  • Згодом Туреччина програла Польщі та Україні право провести Євро-2012. Також в УЄФА віддали перевагу Франції у боротьбі з Туреччиною за проведення Євро-2016.
  • Разом з тим, Туреччина зазнала невдачі у праві Стамбула провести матчі Євро-2020. Як відомо, турнір відбудеться у 12 країнах Європи.
  • Туреччина програла боротьбу за право провести Олімпійські ігри 2020.
  • Остання поразка Туреччини – це право провести Євро-2024. Турнір відбудеться у Німеччині.
  • Натомість Стамбул отримав право провести фінал Ліги чемпіонів 2020.

Варте уваги "Шахтар" можуть визнати чемпіоном, а "Динамо" залишити без Ліги чемпіонів: все через коронавірус

Доля Євро-2020 визначиться 17 березня. У вівторок УЄФА проведе екстрене засідання. Очікується, що турнір перенесуть на 2021 рік.

Найцікавіші новини спорту – підписуйтеся на наш Twitter та Telegram.