В УЄФА відмовились збільшувати кількість збірних-учасниць на найближчі Євро попри позитивний досвід ФІФА. Також європейська асоціація внесе правки у відбірковий етап до ЧС-2026 та у розіграш Ліги Націй.

Варте уваги Зради не буде: УЄФА прийняла рішення щодо російських команд та Суперкубку в Казані

Євро стандарту 2016-го року

УЄФА не буде ухвалювати рішення збільшити кількість учасників до 28 або 32 на Євро-2024 та Євро-2028. Спочатку європейська організація висловлювала бажання реформувати турнір, оскільки опирались на позитивний досвід ФІФА, яка досягала фінансового успіху через подібні розширення. В УЄФА вважають, що збільшення учасників знизить рівень турніру, тому у двох найближчих Євро участь візьмуть 24 країни.

Вимушені зміни кваліфікації на ЧС

Щодо відбору до чемпіонатів світу. У зв'язку зі збільшенням команд-учасниць наступних мундіалів до 48, в УЄФА повинні прийняти певні зміни. Європейська асоціація вважає, що матчі кваліфікації стали нудні та несправедливі по відношенню до "другорядних збірних" при зустрічі з топовими командами.

УЄФА розглядає варіант з формуванням 12-ти груп по чотири або п'ять команд. Переможці квартету/квінтету напряму виходитимуть на ЧС, а на інших трьох/чотирьох чекатимуть певні плей-офф раунди.

Також зміни чекають і на Лігу Націй, а саме на "Фінал чотирьох". Змогу потрапити у четвірку найкращих тепер матимуть більше збірних, а не тільки переможці груп у дивізіоні А, та який буде формат – ще не відомо.