Наразі вони знаходять у тренувальних таборах та повністю зосереджені та підготовці. Проте українець знайшов час, щоб трішки відволіктися.

Усик підтримує зв'язок із Поліссям

Чинний чемпіон світу за версіями WBA, WBO та IBF Олександр Усик відвідав в Іспанії інший тренувальний табір – Полісся. Там він спостерігав за черговим спарингом команди, з якою має чинний контракт, проте ще не дебютував.

З’явилася вільна хвилина. Хлопців приїхав підтримати, тому що я зранку зробив усі свої справи, свої тренування та приїхав трішки підтримати, подивитися. Для мене це такий ковток свіжого повітря, бо я взагалі в закритому колі знаходжуся, у тренувальному таборі четвертий місяць – так що це прям вау,
– заявив Усик.

Олександр Усик зустрівся з одноклубниками / Фото ФК Полісся

Зазначається, що український чемпіон приїхав на гру під кінець першого тайму, коли команда поступалася польській Сталі Мелець з рахунком 0:1. Вже на очах Олександра Усика команда зрівняла рахунок й матч закінчився нічиєю.

Мені здається чудова гра, чудова практика. Я думаю, що ці хлопці – вони всі круті, усі молодці, вони знають, що їм треба. Йдемо до великих перемог – до чемпіонства в УПЛ, обов'язково хочеться вийти у єврокубки та боротися за європейські титули. Це реально та це можливо. Хтось каже: та куди вам? Мені також так багато років казали, але дорогу підкорює той, хто йде. Це правда,