Ще після перемоги над Ентоні Джошуа, Олександр Усик заявив, що хоче наступний бій провести проти Тайсона Ф'юрі. Або не буде боксувати взагалі.

Варте уваги Він був український і залишається, – Усик відповів на запитання "Чий Крим"

2 вересня Олександр Усик провів пресконференцію. І розповів, що, цілком ймовірно, що саме бій проти Тайсона Ф'юрі й буде наступний у його кар'єрі. Правда не у 2022 році. Цілком ймовірно, що цей бій відбудеться в Саудівській Аравії, як і поєдинок проти Ентоні Джошуа.

А от вже другий бій з Ф'юрі, якщо він відбудеться, можна було б провести в Києві на НСК "Олімпійський".

Хочеться побоксувати на "Олімпійському". На "Олімпійському" можна зав'язувати. Можна навіть другий раз там Ф'юрі побити,
– розповів Олександр Усик

На питання про те, чому не можна провести перший бій з Ф'юрі на "Олімпійському", Усик відповів, що "на даний момент нереально".

"Навіть якщо в нас все добре буде. Він же відчуває, що Ненька мені силу дає. Тут навіть місцеві цигани за мене", – розповів Усик.

Третій бій з Джошуа на "Олімпійському"

Та залишається ймовірність, що Ф'юрі таки не погодиться на бій проти Усика. Тоді не виключено, що Усик може провести й третій бій проти Ентоні Джошуа. І вже цей поєдинок прийме Київ.

"Якщо Ф'юрі відмовиться, то можна і третій з Джошуа на "Олімпійському". В Лондоні були, в Саудівській Аравії були", – відзначив Усик.