Вже більше 8 років Автономна Республіка Крим окупована російською федерацією. Саме там народився і довгий час проживав український чемпіон світу з боксу Олександр Усик.

До теми "Ти моя сила": Усик зворушливо привітав дружину з річницею весілля – романтичні фото

Після анексії півострова боксер виїхав з півострова, хоча там у нього залишалось чимало родичі та знайомих. Втім, Олександр планує повернутись у Крим після його визволення. Боксер розповів, що зробить перш за все.

Просто поїду на машині, як завжди робив. Перш за все піду у свій зал в Сімферополі, потім – на стадіон Таврії, я там стільки кіл намотав. Було б ще цікаво побоксувати на стадіоні "Локомотив", там можна немало зібрати людей. Не дуже багато, але достатньо, символічно,
– заявив Усик.

Усик чекає на бій із Ф'юрі

Нагадаємо, що нещодавно Олександр захистив звання чемпіона світу у надважкій вазі за версіями WBA, WBO та IBF. Усик вдруге переміг Ентоні Джошуа і залишається без поразок.

Читайте також Усик звинуватив Ф'юрі у зраді фанатам: гаряча заява боксера

Тепер українець має намір боксувати із Тайсоном Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона. Проте Олександр не хоче виходити на ринг цього року, тоді як "Циганський король" наполягає на битві саме у грудні 2022-го.