Віталій Кличко має зуб на Тайсона Ф'юрі. Саме "Циганський король" завдав поразки його брату Віталію, відібравши усі пояси.

Читайте також "Розпалив вогонь поганими словами": спаринг-партнер Ф'юрі – про розсічення Тайсона

Що порадив Кличко

У Кличка-старшого поцікавилися, як Ф'юрі може перемогти Усика. На що легендарний боксер відповів у жартівливій формі. Він пригадав майже усі шкідливі звички "Циганського короля", від яких британець має позбутися.

Ф’юрі потрібно їсти менше шкідливої їжі, не вживати алкоголь і наркотики та добре підготуватися до цього бою,
– сказав мер Києва.

Віталій Кличко не наважився назвати переможця бою за абсолют, але зізнався, за кого вболіватиме.

"Усі очікують вкрай драматичного поєдинку, але ніхто у світі не може передбачити результат цього бою. Це надважка вага, тут кожен удар може виявитися вирішальним. І найбільшою помилкою буде говорити, хто переможе.

Звичайно, я тримаю кулаки за Усика. Я сподіваюся, що Олександр виявиться переможцем цього бою і привезе титул WBC назад в Україну. Але давайте подивімося", – розповів Кличко-старший.

Усик – Ф'юрі: головне про бій

  • Нагадаємо, що бій за абсолют був затверджений на 17 лютого. Проте через безглузду травму "Циганського короля" поєдинок довелося переносити.
  • Організатори битви призначили бій на 18 травня. Якщо хтось із боксерів не зможе вийти на ринг, тоді комусь доведеться заплатити штраф у розмірі 10 мільйонів доларів.
  • Також британські ЗМІ оприлюднили ймовірні гонорари боксерів. Пихатий Ф'юрі отримає за бій рекордний чек, а Усик трохи менша, ніж за перемогу в реванші з Джошуа.