Нову дату поєдинку офіційно призначили на 18 травня. Попри це, боксерська спільнота не припиняє обговорювати майбутню супербитву між Олександром Усиком і Тайсоном Ф'юрі.

Читайте також Докази травми дуже сумнівні: ексчемпіон запідозрив Ф'юрі у брехні після перенесення бою з Усиком

Бій, у якому може статися все, що завгодно

Своєю думкою щодо обох непереможних спортсменів поділився Хосе Бенавідес-старший, батько і тренер тимчасового чемпіона WBC у другій середній вазі Давида Бенавідеса. Він заявив, що є фанатом обох боксерів, а перевагою Усика є те, що він сприймає речі серйозно та наполегливо готується до поєдинків, на відміну від Тайсона Ф'юрі.

"Усик – це як великий Ломаченко. Кути, викидає багато ударів, і він дуже видовищний боєць, справді хороший. Я люблю "Циганського короля", він ще один чудовий боєць. Він смішний, змушує мене сміятися. Я думаю, це буде чудовий бій. Вони обидва можуть рухатися, мають гарну роботу ніг і гнучкість. Вони дуже добре реагують. Буде дуже видовищний бій. Я буду радий будь-якому переможцю", – заявив фахівець.

Хосе Бенавідес-старший дав свій прогноз на майбутню титульну битву. Він вважає, що шанси суперників приблизно однакові, але все ж таки обрав фаворита:

Виберу Усика з невеликою перевагою, можливо, 60 на 40. Це через те, як він рухається, використовує кути, і він виглядав фантастично. Саме тому вибираю Усика з невеликою перевагою, але може статися все, що завгодно.