Стюард: Мені цікавий будь-який поєдинок Тайсона

Шугар Хілл Стюард, тренер Тайсона Ф’юрі поділився думками про можливий бій його підопічного проти Олександра Усика або Ентоні Джошуа.

До теми Ф'юрі повертається на ринг заради бою з Усиком: боксер відклав офіційну заяву через смерть брата

Мені цікавий будь-який поєдинок Тайсона. 100%. Це все великі бої, вони багато значать для мене. Неважливо, скільки поясів на кону. Кожен бій великий. Немає сенсу говорити, який з них більший,
– сказав тренер.

Френк Воррен, промоутер Тайсона, говорив, що Ф’юрі йому сказав: "Можу побити Джошуа та Усика протягом одного вечора боксу". Стюард заявив, що погоджується з цим твердженням.

"Я також це казав. Ф’юрі вкрав мою цитату, бо я говорив це ще до нього. Так, говорили. Без неповаги до обох боксерів, але справді відчуваю, що Ф’юрі може перемогти їх протягом одного вечора боксу", – додав Стюард.

Повернення Ф'юрі на ринг

  • Тайсон Ф'юрі вже двічі оголошував про закінчення своєї кар'єри. Спочатку – перед поєдинком, а згодом – після того, як ненадовго оголосив про своє повернення у серпні.
  • Однак він може вийти на ринг поти Олександра Усика, який кинув йому виклик після перемоги над Ентоні Джошуа.
  • Тайсон через своїх промоутерів повідомив WBC, що все ж вирішив продовжувати виступи у боксі. Однак боксерська організація відклала офіційне оголошення про це рішення до 2 вересня.
  • Він не поспішає з офіційним звернення через смерть свого двоюрідного брата.