Український чемпіон EBU у надважкій вазі Олександр Захожий прокоментував майбутній поєдинок між Олександром Усиком і Тайсоном Ф'юрі. Він дав несподіваний прогноз на цей бій.

Читайте також Бій Усик – Ф'юрі: Папа Римський благословив та підписав пояс, який отримає переможець

Олександр Захожий прокоментував майбутній бій

Він зазначив, що сподівається на перемогу Усика, але йому цього разу буде дуже важко.

Сподіваємось, що Олександр переможе. Але насправді я думаю, що буде дуже важко цього разу. Тому що Ф’юрі взявся дуже активно тренуватись. І ми бачимо, в якій він зараз хорошій формі. Він скинув вагу. Думаю, що він намагатиметься переграти Усика. Не думаю, що він заряджатиметься на нокаут. Думаю, спробує переграти за швидкістю,
– розповів Захожий.

Також він заявив, що якби обирав з ким провести бій, то надав би перевагу Ф'юрі, оскільки з ним було б зручніше. За словами Захожого, з Усиком боксувати незручно.

Мені здається, що я з ним (Усиком – 24 канал) близько 300 раундів провів. Може, 200. Точно не скажу, але я з ним пройшов 3 повноцінні кемпи. А в нього кемпи – по 2 місяці. Тобто, реально багато. До нього дуже важко звикнути, пристосуватися. Він швидкий. Він шульга. Він незручний. Він влучає. Він багато ударів викидає. Він просто справжній молодець. Чесно кажучи, я вибрав би краще боксувати з Ф’юрі,
– додав Олександр Захожий.

Відзначимо, що наразі Усик та Ф'юрі досі не програли жодного поєдинку на професійному рівні. Українець виграв кожен з 21-го свого бою, водночас на рахунку британця – 34 перемоги та одна нічия у 35-ти зустрічах.