У суботу, 3 грудня, відбувся бій за пояс WBC у надважкій вазі. Його володар Тайсон Ф'юрі захистив титул, подолавши технічним нокаутом Дерека Чісору.

До теми На очах в Усика: Ф'юрі захистив титул WBC у фіналі трилогії проти в'ялого Чісори

Цей результат відкриває перед "Циганським королем" шлях до бою за звання абсолютного чемпіона із Олександром Усиком. Саме українцю належать пояси WBA, WBO та IBF.

До слова Усик відвідав той поєдинок і після нього зустрівся із Ф'юрі біля рингу. До цього Тайсон обіцяв дати ляпаса українцю, але все ж не наважився. Олександр розповів про ту зустріч у Лондоні.

Ми подивились поєдинок. Тайсон Ф'юрі зробив гарний спаринг для себе при тому, що він ще й заробив гроші. Я вийшов в ринг, ми оголосили про те, що будемо боксувати. Далі вже питання організаторів і Тайсона Ф'юрі. Дай Боже, щоб ми всі пройшли табори і в нас не було травм. Ми спілкувались перед цим. Якщо він дасть згоду боксувати, то я вийду в ринг. Перед тим були розмови, що дасть мені ляпаса. Але я думаю, що в нього трішки підгоріла дупка і він передумав про ляпас,
– відзначив Усик.

Читайте також Менеджер Усика назвав ймовірну дату бою за абсолют проти Ф'юрі

Коли зійдуться Усик та Ф'юрі

  • Нагадаємо, що у серпні Усик захистив свої пояси у бої-реванші проти Ентоні Джошуа.
  • Ф'юрі викликав українця на бій у грудні, однак Олександр відмовився битися у 2022 році.
  • Саме тому Тайсон вирішив пошукати нового суперника на 3 грудня. Спочатку він викликав на бій Джошуа, але той не підписав контракт. Тому вибір пав на Чісору.
  • Очікується, що Усик і Ф'юрі можуть зустрітись у лютому чи березні 2023 року.
  • Ймовірним місцем проведення називають Саудівську Аравію, де українець вдруге бився із Джошуа.