Анхель Фернандес назвав переможця бою Усик – Джошуа, на його думку. Він вважає, що перемогу здобуде саме Олександр.

Дивіться також Усик – Ф'юрі: дата і час поєдинку, прогнози букмекерів і де дивитися головний бій 2024 року

Усик – Ф'юрі: Фернандес виокремив сильнішого

"Ф'юрі – від природи чудовий боєць, цього в нього не відняти, але я думаю, що виграє Усик. У Олександра прекрасна, дуже розумна команда, вони підготують його належним чином.

Думаю, для Ф'юрі буде не так легко, як це може здатися на телеекрані, схопити Усика, боротися, навалитися на нього усією своєю вагою, перебити його джебом", – заявив він.

Також тренер поділився думками щодо розсічення Ф'юрі. Він переконаний, що Усик скористається цим, та буде цілити в це місце під час поєдинку. Також, на його думку, Тайсон має недостатньо часу, щоб таке розсічення загоїлося.

"Імовірно, Усик будуватиме свою тактику з акцентом на роботі саме по цьому місцю. На його місці я так би і зробив. Зрештою, бій – це бій, і ти завжди намагаєшся знайти у суперника слабкі місця та використати це, щоб здобути перемогу", – сказав Фернандес.

Головне про бій

  • Поєдинок між Олександром Усиком і Тайсоном Ф'юрі відбудеться 18 травня 2024 року в Ер-Ріяді, Саудівська Аравія.
  • На початку лютого Ф'юрі отримав розсічення під час тренування, що призвело до перенесення запланованого на 17 лютого поєдинку.
  • Відтоді команда українського боксера внесла новий пункт у контракті, згідно з яким Ф'юрі зобов'язаний сплатити штраф у разі скасування бою з Усиком.
  • Нагадаємо, що спочатку бій був запланований на грудень 2023 року, але після поєдинку з Нганну у жовтні, Тайсону знадобилася перерва для відновлення.