Легендарний боксер із США відповів на запитання про можливий бій за абсолют Олександр Усик – Тайсон Ф'юрі. Евандер Холіфілд не відкидає те, що ці боксери можуть вийти на один ринг у 2023 році, повідомляє 24 канал із посиланням на росЗМІ.

Оце так Ганебний ляп року: легендарний Холіфілд назвав Кличка найкращим боксером Росії за усю історію

Холіфілд не віддає перевагу жодному боксеру

Щоправда, американець не став робити когось із них явним фаворитом. Холіфілд не віддає перевагу жодному боксеру.

Чи я вірю, що ми побачимо їхній поєдинок? Так, а чому ні? Якщо переходити до розкладів… Якщо Усик саме боксуватиме, і йому це вдаватиметься, то він виграє. Але Ф'юрі перевершує Усика за габаритами, тож це буде цікавий поєдинок,
– сказав Холіфілд.

Цікаво, що Холіфілд сконфузився, коли відповідав на запитання про найкращого за усю історію російського боксера. Сюди Евандер чомусь приписав одного з братів Кличків, але не став конкретизувати, кого саме – Віталія чи Володимира.

Поєдинок між Усиком та Ф'юрі може дійсно відбутись у 2023 році. Тайсон після перемоги у фіналі трилогії проти Дерека Чісори закликав українця на ринг. Той підійнявся до канатів та з іронічною посмішкою вислуховував одіозні заяви британця.

Менеджер українця Егіс Клімас вже навіть назвав ймовірну дату бою за звання абсолютного чемпіона світу.

Раніше Усик ще після звитяги у реванші над Ентоні Джошуа кидав виклик "Циганському королю". Але той захотів провести поєдинок за абсолют у грудні 2022-го, до чого не був готовим українець, який лишень провів свій двобій. Олександр ж запевняв, що повернеться на ринг, але лише у 2023 році.