Усик – Джошуа: прогноз букмекерів на бій

Символічно, що олімпійські чемпіони Лондона з'ясують сильнішого саме в Лондоні на стадіоні футбольного клубу Тоттенхем. Бій відбудеться 25 вересня. Шоу стартує о 22:00 за київським часом.

Дивіться також Жонглював і бився з тінню: Усик провів відкрите тренування перед боєм із Джошуа – відео

Боксери сповідують різні стилі. Джошуа вже зауважив, що Усик протягом всієї кар'єри б'ється з однотипними боксерами. Через те, що українець шульга, Ентоні довелося протягом останніх місяців адаптовуватися під час численних спарингів.

Саме це великий козир Усика в бою з Джошуа, адже стартові раунди британський боксер витратить на адаптацію. Як зазначив Ділліан Уайт, Ентоні втрачає впевненість у собі, якщо бій не складається на його користь.

У порівнянні з попередніми поєдинками Усик та Джошуа дещо видозмінилися. Українець помітно набрав ваги й виглядає потужніше. Натомість Ентоні дещо сухіший.


Ентоні Джошуа / Фото matchroomboxing.com

Перед боєм абсолютно очевидні переваги обох боксерів. Усик – це швидкість, а Джошуа – потужність. Українець не любить, коли його пресингують у ринзі. Як приклад бій з Дереком Чісорою. Водночас Джошуа ще не зустрічався з "темповиками".

Букмекери та експерти схиляються до того, що в Джошуа більше шансів на перемогу. Зокрема, у компанії Favbet пропонують коефіцієнт 1,54 на звитягу британця. Також експерти очікують, що Джошуа нокаутує Усика. Такий підсумок поєдинку оцінений коефіцієнтом 6.

Водночас Ентоні попереджають, що в нього виникнуть проблеми, якщо він спробує довести свою перевагу над Усиком у майстерності. Звитяга британця за очками оцінена коефіцієнтом 3,15, тоді як Усика – 3,75.

Джошуа стане найбільшим випробування у кар'єрі Усика. Ледь невперше українець андердог. Звитягу Олександра букмекери оцінюють коефіцієнтом 3.


Олександр Усик / Фото matchroomboxing.com

Букмекери очікують перемогу Джошуа наприкінці поєдинку між 7 та 12 раундами. Цей підсумок зустрічі оцінений коефіцієнтом 3,45. Звитягу Усика також прогнозують у 7 – 12 раунді, проте коефіцієнт значно вищий – 7.

У своїй кар'єрі Джошуа побив двох олімпійських чемпіонів – Володимира Кличка та Олександра Повєткіна. Обох британець зупинив достроково. Коефіцієнт на дострокову перемогу Джошуа в бою з Усиком – 2,20.

Щодо українця, то Усик у важкій вазі здолав через відмову Чазза Візерспуна й по очках – Дерека Чісору. Якщо ж Усик зупинить Джошуа достроково – коефіцієнт 5,50.

Непереможний українець досі ніколи не бував у нокдаунах, що не скажеш про Джошуа. Та букмекери впевнені, що британець змусить Усика "взяти коліно" – коефіцієнт 1,65. Якщо ж Джошуа побуває у нокдауні – коефіцієнт 3,40.