Ф'юрі: Це був один із найгірших боїв за титул важкої ваги

Тайсон Ф’юрі поділився думками про бій Усик – Джошуа 2. Він назвав цей поєдинок одним із найгірших, які він бачив.

До речі Не дочекався Усика: Ф'юрі кинув виклик Джошуа – відеозвернення

"Це був один із найгірших боїв за титул важкої ваги, які я коли-небудь бачив. Це було лайно. Давайте. Я знищу їх обох в одну ніч. Візьміть свою їб**у чекову книжку, бо циганський король залишиться тут назавжди.

Я все це бачив, але я не той, хто кидається на когось таким чином. Мені наплювати на те, що хтось каже, що це залежить від них, це не моя справа", – сказав Ф'юрі.

"Циганський король" запевнив, що його оцінка поєдинку ґрунтується суто на боксерських виступах, а не за вчинки поза рингом.

"Кожен повинен займатись тим, що він повинен робити в житті. Це не моя справа, що він буде робити після бою. Моя робота – це бокс, а не те, що хтось сказав. У минулому я наговорив купу дурниць, і я не хочу судити про це.

Моя робота – займатися боксом, тому я оцінюю цих хлопців за їхніми боксерськими виступами, а не за тим, що вони роблять поза боксом. Мені не цікаве це лайно", – додав Тайсон.

Не Усик: хто буде наступним суперником Ф'юрі

  • Нагадаємо, що 20 серпня Олександр Усик 20 вдруге переміг Ентоні Джошуа. Українець виграв бій роздільним рішенням суддів. Для цього це 20 перемога, коли Джошуа програв вже втретє.
  • Після цього поєдинку всі почали активно обговорювати можливий бій Усик – Ф'юрі. Британець прагне зустрічі вже цього року, однак Олександр запевнив, що наступний його бій відбудеться хіба що у 2023, оскільки йому необхідний час для відновлення після реваншу.
  • Однак британець заявив, що не буде чекати на Усика, тому обере собі іншого суперника. 5 вересня він публічно звернувся до Ентоні Джошуа та викликав його на бій.