Перший бій Усик – Джошуа тривав усі 12 раундів і закінчився перемогою українця рішенням суддів. При цьому це було одноголосне рішення. Тепер боксери 20 серпня 2022 року проведуть реванш. Не виключено, що бій Усик – Джошуа 2 триватиме усі 12 раундів.

Важливо Реванш Усик – Джошуа: організатори змінили трансляторів в Україні – де дивитися онлайн

Хоча ще перший поєдинок засвідчив, що Джошуа не надто готовий саме до 12-раундового бою. Навіть Усик заявив, що якби поєдинок тривав би на хвилину довше, то він би відправив суперника в нокаут. Але забракло часу.

Чи здатний Джошуа витримати 12 раундів

Ентоні Джошуа доволі потужно стартував у професійному боксі. Сталося це після Олімпіади-2012 в Лондоні, де він виборов золоту медаль у ваговій категорії понад 91 кілограм.

5 жовтня 2013 року Джошуа провів дебютний бій у професіоналах, і переміг свого суперника нокаутом в першому раунді. Загалом в перших 14 боях він відправляв суперників в нокаут вже до третього раунду.

Першим, хто зміг йому щось протиставити трохи довше, став Ділліан Вайт. Він протримався 7 раундів, коли й був відправлений в нокаут. Згодом Джошуа назве цей нокаут одним зі своїх улюблених в кар'єрі.

29 квітня 2017 року Джошуа бився з Володимиром Кличком. Це міг бути перший бій, де британцю б довелося боксувати усі 12 раундів. Але не склалося – Джошуа переміг технічним нокаутом в 11 раунді, здобувши вакантні титули WBA та IBO у важкій вазі.

Наступний суперник Карлос Такам теж програв Джошуа достроково. Відтак британець мав на професійному ринзі за 20 боїв 20 дострокових перемог. Аж поки 31 березня 2018 року не вийшов на ринг проти Джозефа Паркера. Цей бій тривав усі 12 раундів, а перемогу Джошуа присудили судді. Це був перший бій для нього, який тривав 12 раундів.

З росіянином алєксандром повєткіним Джошуа теж здобув дострокову перемогу.

Досвід Енді Руїса

Першу поразку в професійній кар'єрі Джошуа отримав в бою проти Енді Руїса. Сталася вона 1 червня 2019 року, і стала головним апсетом у боксі в цей рік. Американець чотири рази за бій відправив суперника в нокдаун. Двічі це сталося в сьомому раунді, після чого арбітр вирішив зупинити поєдинок – поразка технічним нокаутом.

Та вже через пів року британець провів бій-реванш з Руїсом. І цей бій тривав усі 12 раундів. Джошуа краще підготувався, аніж попереднього разу. Він дещо скинув вагу, став більш рухливим. Але під час бою не намагався одразу "завалити" суперника, віддавши перевагу обережному поєдинку. Адже Руїс і під час першого бою побував в нокдауні, але зумів продовжити поєдинок та виграти.

Цього разу обійшлося без нокаутів – Джошуа виграв рішенням суддів.

Готовність до Усика

Перший бій проти Усика 25 вересня 2021 року в Лондоні для Джошуа закінчився поразкою. Йому втретє довелося провести на рингу всі 12 раундів. І виявилося, що йому важко даються "чемпіонські раунди". На відміну від британця, Усик доволі добре тримався весь бій, тож і виграв його одностайним рішенням суддів 117:112, 116:112, 115:113.

Усику не вперше проводити усі 12 раундів на ринзі. Хоча і досвід дострокових перемог нокаутом в нього теж чималий. І є шанс, що в другому бою між боксерами, Усик відправить Джошуа в нокаут.