Уругвайський "Пеньяроль" зробив перший крок до півфіналу

12 травня 2011, 12:59

Голкіпер чилійського "Універсідад Католіка" Пауло Гарцес - головний антигерой перших матів чвертьфінальної стадії кубка Лібертадорес.

Уругвайському "Пеньяролю" не довелось вигадувати нічого екстраординарного попереду, - в рамці ворожих воріт була своя людина. За перший ляп Гарцесу добре подякував Хуан Олівера на 36-й хвилині.

Аби "Карбонерос" почувались ще комфортніше перед матчем-відповіддю воротар нагадав про свою у лапках надійність вже у додані арбітром хвилини. У те що круглий знову утече від Гарцеса цього разу повірив Мартінуціо. 2:0.

Успішним видався перший чвертьфінальний матч для єдиної бразильської команди, що продовжує боротьбу за трофей. "Сантос" в гостях здолав колумбійський "Онсе Кальдас". Долю зустрічі вирішив м’яч Алана Патріка, якому асистував Неймар.