В останньому турі групового етапу уругвайцям протистояла Мексика, яка до цього не здобула ще жодного очка на першості Південної Америки. Вже на 14-й хвилині "Ель Три" пропустили - Альваро Перейра був найспритнішим на підбираннях. Згодом Дієго Форлан змарнував прекрасну нагоду подвоїти перевагу - Мексику врятувала стійка.

Обстрілював каркас мексиканських воріт вже в другому таймі Ніколас Лодейро. Зіпсувати свято збірній блакитного неба міг Маркес, але заліз в офсайд - 1:0. Уругвай у чвертьфіналі зіграє проти Аргентини.

Із першого ж місця від Групи С відправилась у плей-оф збірна Чилі. Матч із перуанцями нічого не вирішував, адже обидві команди забезпечили собі місце у плей-оф. Єдиний м’яч був забитий вже на другій доданій хвилині - Каррільо забив гол у власні ворота. 1:0. Перу виходить до чвертьфіналу як одна із двох кращих команд, що й зайняли третє місце у свої групі.