Вже скоро має початись новий сезон чемпіонату України з футболу. Попри війну всі поєдинку УПЛ пройдуть на території нашої країни в окремих містах.

Читайте також Сезон УПЛ може бути прихованим: фанати можуть не дізнатись час та місце проведення матчів

Досі поки невідомо, хто стане офіційним транслятором матчів чемпіонату. Фаворитом є компанія Setanta Sports, що і підтвердила УПЛ на своєму сайті. Організація опублікувала фінансову пропозицію від телеканалу.

За їх інформацією, Setanta Sports готова заплатити 16,2 мільйона доларів за три наступні сезони (2022/2023, 2023/2024, 2024/2025). Тобто, по 5,4 млн на сезон. Матчі будуть транслюватись на трьох платформах:

  • ОТТ-платформа Setanta Sports
  • телеканали Setanta Sports
  • ютуб-канал Setanta Sports

До теми УАФ затвердила базовий день старту нового сезону УПЛ

ОТТ-платформа

Користувачі інтернет-сервісу отримають можливість дивитись всі 8 ігор туру в прямій трансляції, а також хайлайти матчів. Місячна підписка на платформу становитиме 109 грн на місяць, у неї також входять трансляції АПЛ, Бундесліги, НХЛ та Формули-1.

ТБ-канали

На телебаченні глядачі зможуть в прямому ефірі побачити не менше чотирьох ігор УПЛ на тур. Також всі поєдинки будуть показані в записі. При цьому компанія готова додати УПЛ у свої трансляції у 15-ти країнах, де вона веде мовлення.

Ютуб-канал

Компанія планує показ 1-2 матчів туру УПЛ безкоштовно на ютуб-каналі. Також на цьому ресурсі будуть доступні розширені хайлайти всіх восьми матчів туру.