Хацкевич: Вони попросили припинити, у них інша інформація

48-річний білоруський наставник від початку війни стоїть на стороні України. Що не скажеш про його найрідніших людей.

До теми Настав час замінити у Мавзолеї одного Володимира на іншого, – екстренер Динамо

Олександр Хацкевич розповів про спілкування з батьками, які живуть у рідній Білорусі, де відкрито брешуть про повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Рідні колишнього наставника Динамо не вірять синові, який розповідає про жахи "русского міра".

Футбольний тренер надсилав своїм рідним моторошні світлини з Бучі та Гостомеля. У відповідь він отримав лише слова, що Україну бомблять не росіяни, а бандерівці та неонацисти.

"Не хочу, щоб хтось зіштовхнувся з ситуацією, коли батьки не вірять дітям. Я надсилав батькам фотографії з Бучі та Гостомеля, але вони попросили припинити, у них інша інформація про цю ситуацію. І зараз ми, коли спілкуємось, теми війну не торкаємося", – розповів Хацкевич.

Кажу їм, що поїхав з Києва, а вони мені: "Ну звичайно, вас же бандерівці та неонацисти бомблять". Ми вже не говоримо про це. Мене хвилює їхнє здоров'я, а їх – онуки та правнук. Вони хочуть, щоб я повернувся до Білорусі, але я сказав, що паспорт Білорусі не поміняю, але буду жити в Україні,
– сказав наставник.

Відзначимо, що білоруський наставник працював у Росії та Україні. Останнім клубом у його тренерській кар'єрі був Ротор із Волгограда. Наразі Хацкевич перебуває без команди.