Михайлюк вийшов у старті та провів на паркеті 31 хвилину, набрав 15 балів (3/6 двоочкових, 3/7 триочкових), виконав 3 підбирання та 1 перехоплення при 2 фолах.

Юта – Детройт 104:81

Бігмен Атланти та центровиї нашої збірної Олексій Лень навпаки своєю результативністю зумів допомогти команді обіграти Орландо з рахунком 101:93.

На рахунку Олексія цієї ночі потужний, вже п’ятний у сезоні дабл-дабл, який домоміг Атланті перервати серію із 10 поразок поспіль.

Лень вийшов з лавки та провів на паркеті 24 хвилини, за які набрав 18 балів (9/11 двоочкових, 0/3 триочкових, 0/2 штрафних), виконав 12 підбирань, віддав 2 передачі при 2 фолах.

Орландо – Атланта 93:101