Київ-Баскет – Миколаїв 88:104 (21:20, 28:29, 30:32, 9:23)

Суперники провели результативну і, що більш важливо, рівну першу половину. Господарі мали перевагу на підбираннях, однак перетворити її у перевагу на табло підопічним Айнарса Багатскіса не вдавалося. Миколаївці трималися за рахунок дальніх атак, зокрема результативної гри задньої лінії.

Головною історією третьої чверті став черговий індивідуальний перфоманс Квентіна Петерсона, який за 10 хвилин приніс "Миколаєву" 17 очок та втримав корабелів у грі. "Київ" працював у нападі більш командно, однак на заключну перерву за 2 очок переваги пішли саме гості.

Четверта чверть розпочалась з двох дальніх влучань і ривка від "Миколаєва" (11:4), який дозволив гостям отримати 9 очок переваги на екваторі десятихвилинки. Миколаївці добре захищались, створивши величезні проблеми для господарів у нападі.

В підсумку господарі за 4 чверть набрали лише 9 очок, пропустивши 23. В нокаут суперника відправив усе той же Петерсон двома поспіль влучними дальніми. "Миколаїв", після великої перерви краще відпрацював на підбираннях, реалізував за матч 14 з 25 триочкових, зробив вирішальний ривок у заключній чверті та виграв матч з рахунком 104:88.

Найкращим гравцем став Квентін Петерсон, який провів черговий вибуховий матч – цього разу в Кубку. Захисник набрав 44 очка (8/14 двоочкових, 6/11 триочкових, 10/13 штрафних), зробив 5 передач, 3 підбирання, 1 перехоплення та 1 блок-шот, а його рейтинг ефективності склав 39 балів. У киян 20 очок, 10 передач та 2 перехоплення до активу записав Кейсі Шеферд (РЕ 27).

Матч-відповідь команди проведуть 4 січня в Миколаєві.